x

BIOXSINE ACNIUM ГЕЛ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА КОЖА

Гел за чистење на кожа, склона кон создавање акни и митесери. Помага за ублажување на несовршеностите на кожата благодарение на комплексот Sebo-Balance, кој ги чисти порите.

НАЧИН НА УПОТРЕБА: Нанесувајте го гелот 2-3 пати неделно на влажна кожа со масажа со кружни движења 1-2 минути пред темелно да го измиете. Потоа освежете ја кожата со Bioxsine Acnium тоникот и нанесете ја Bioxsine Acnium кремата за лице.

Нарачај веднаш

Нарачај го продуктот

При нарачка не плаќате ништо, а ќе ве исконтактира нашиот агент за повеќе детали.