x

BIOXSINE ACNIUM КРЕМА ЗА ЛИЦЕ ЗА КОЖА

Крема за лице за проблематична кожа, склона кон акни и митесери со матирачки ефект. Помага за ублажување на несовршеностите на кожата благодарение на комплексот Sebo-Balance, кој ги чисти порите.

Нарачај веднаш