x

BIOXSINE ACNIUM ТОНИК ЛИЦЕ

Тоник за лице, за проблематична кожа склона кон акни и митесери со матирачки ефект. Помага за ублажување на несовршеностите на кожата благодарение на комплексот Sebo-Balance, кој ги чисти порите.

НАЧИН НА УПОТРЕБА: Нанесувајте на чиста кожа наутро и навечер. Потоа нанесета ја Bioxsine Mela Тone кремата за лице

Нарачај веднаш

Нарачај го продуктот

При нарачка не плаќате ништо, а ќе ве исконтактира нашиот агент за повеќе детали.