x

AQUA THERMAL МЕДИЦИНСКИ ШАМПОН ПРОТИВ ВИДЛИВ ПРВУТ

Моќна формула за смирување на инфламацијата и појавата на видливиот и непријатен првут. Не ја суши кожата и косата, ја отплеткува, чисти и допринесува за здрав изглед на кожата на главата и влакното.

НАЧИН НА УПОТРЕБА: Соодветен за редовна употреба. Нанесете со нежно масирање доволна количина од „Bioxsine Aqua Thermal“ шампонот против првут на влажна коса и оставете да делува една минута. Исплакнете со топла вода. Повторете го процесот доколку е потребно. Во случај да дојде во контакт со очите, исплакнете со многу вода.

Нарачај веднаш

Нарачај го продуктот

При нарачка не плаќате ништо, а ќе ве исконтактира нашиот агент за повеќе детали.